Náhrdelník KAAPO s Muškátovým květem

Náhrdelník z křišťálové pryskyřice s jedním dominantním květem Pelargonie v bordovo červené barvě, o rozměrech 60x60 mm v kombinaci s řetízkem z chirurgické oceli. Květina mění barvu podle intenzity slunečního záření, přes červenou po tmavě bordovou. Při výraznějším nasvícení se zobrazí jemné bublinky budící dojem, jakoby se květina zobrazovala pod vodní hladinou.

Skladem
Kód: 566
790 Kč
Kategorie: Šperky KAAPO

Šperky KAAPO zachycují jedinečnou šumavskou krajinu ukrytou pod jemnými vrstvami křišťálové pryskyřice. Nasbírané květiny a rostliny byly po několik týdnů pečlivě uchovány, aby si zachovaly svou barvu a drobné detaily. Všechny prvky jsou čistě přírodní a nedobarvované. Pryskyřice chrání kvítky a poskytuje sklovitou úpravu.

 

Šperky jsou ručně vyrobené a žádné dva kusy nebudou stejné. Na každém z nich je evidentní okouzlující charakter a pravost manuálního procesu. Veškeré kovové součásti jsou vyrobené z antialergické chirurgické oceli.

 

Medailon má rozměry přibližně 60x60 mm s jedním květem Pelargonie.

Délka řetízku: 70 cm

Přestože je šperk vodotěsný, doporučujeme, abyste se vyhnuli ponořování do vody a skladovali je v suchém prostředí mimo přímé sluneční záření. Čistit můžete jemným hadříkem, např. flanelem.

 

Součástí šperku je originální dárkové balení s logem KAAPO „Šperky ze Šumavy".

Zpět do obchodu